Microsoft Project Pro for Office365

Project Professional for Office365

Pracuj z programem Microsoft Project Professional gdziekolwiek jesteś z wykorzystaniem usługi Office365. Subskrypcja programu Project w ramach usługi Office365 to oszczędność kosztów, jakie przedsiębiorstwo musi ponieść na wdrożenie i jednocześnie to pewność pracy na zawsze aktualnej wersji programu.

Dostęp do programu Microsoft Project przez usługę Office365 to wszystkie korzyści pracy z oprogramowaniem w wersji Professional, przy prostszym i tańszym modelu wdrożeniowym opartym o okresowy abonament. To dodatkowo automatyczna aktualizacja posiadanego oprogramowania do najnowszej wersji programu.

Program Project Pro for Office365 jest zintegrowany w wszystkimi pozostałymi usługami Office365 takimi jak centrum dokumentów Sharepoint, poczta Exchange czy komunikator Skype for Business wzmacniając mobilność i niezależność użytkowników. Dodatkowo w ramach usługi możliwe jest zainstalowanie programu Microsoft Project na kilku wybranych komputerach w sposób tradycyjny.

Porządek

Project Pro for Office365 pomaga w planowaniu i zarzadzaniu projektami – ulepszony interfejs pomaga odnaleźć podstawowe funkcje, a ekran startowy podpowiada najważniejsze informacje o projekcie.

Wszędzie tam gdzie jesteś

Wykorzystanie programu Project Pro w usłudze Office365 pozwala przeglądać projekty, dokumenty, raporty niezależnie od tego gdzie jesteś. Usługa Project on Demand umożliwia zainstalowanie programu na dowolnym komputerze w sposób tradycyjny.

Codzienne usprawnienia

Integracja Projecta z usługami Office365 pozwala na przeglądanie dokumentów, wysyłanie e-maili, czy komunikację z pozostałymi członkami zespołu bezpośrednio z poziomu programu Project Pro. Informacje o projekcie można błyskawicznie skopiować do prezentacji Powerpoint czy arkusza Excel.

Dodatkowe możliwości

Program MS Project Pro for Office365 jest zawsze aktualny, a dodatkowo dzięki sklepowi Office Store można zwiększyć jego użyteczność pobierając z niego dodatkowe aplikacje.


Zamów Microsoft Project Professional for Office365 Szczegóły Microsoft Project Standard Szczegóły Microsoft Project Professional

KOMAKO Akademia - szkolenia z zarządzania projektami Project

ENOKO Project - rozszerzenie funkcjonalne

Odwiedź nas na: facebooktwittergoogle+

© KOMAKO 2018

Bezpłatna infolinia 800 109 509