MS Project Standard - informacja ogólne

Microsoft Project Standard

Project Standard

Program Microsoft Project Standard to podstawowe narzędzie do organizacji, planowania i kontrolowania realizacji projektów. Elastyczność oprogramowania i jego intuicyjne funkcje wpierają w osiągnięciu celu, którym jest pełna kontrola nad prowadzonym procesem inwestycyjnym.

MS Project Standard pomaga w zlokalizowaniu najważniejszych kwestii i proponuje odpowiednie narzędzia do optymalizacji inwestycji pod kątem kosztów, zasobów i terminarza. Czytelny interfejs wspomaga w przeglądaniu szczegółów projektu, przedstawiając dane w zdefiniowanych szablonach raportów i prezentacji.

Niezależnie od wielkości projektu zachowywana jest pełna kontrola nad jego przebiegiem. Czytelna oś czasu i wykres Gantta pozwalają na klarowne przedstawienie powiązań pomiędzy fazami i etapami inwestycji, a ścieżka krytyczna zadań wyznacza priorytety w realizacji projektu i pomaga skoncentrować się na tym co najważniejsze dla jego powodzenia.

Program PROJECT Standard współpracuje z pozostałymi aplikacjami popularnego pakietu Microsoft Office, umożliwiając przenoszenie danych do dokumentów Worda czy arkuszy Excel i zwiększając możliwości prezentacji danych o projekcie innym członkom zespołu lub przełożonym. Informowanie o postępach procesu inwestycyjnego jeszcze nie było tak proste.

Project Standard 2016 jest oprogramowaniem instalowanym lokalnie na stanowisku. W celu organizacji pracy grupowej nad projektem warto rozważyć dodatkowy zakup usługi Office 365 w ramach której użytkownik otrzyma dostęp do popularnego pakietu aplikacji biurowych (Word, Excel, Powerpoint), platformy Sharepoint (obieg dokumentów) oraz Exchange (komunikacja wewnątrz organizacji).

Skontaktuj się z KOMAKO - dostarczamy oprogramowanie, szkolimy z jego obsługi, wspieramy firmy w zakresie zarzadzania projektami.


Zamów Microsoft Project Standard Szczegóły Microsoft Project Professional Szczegóły Microsoft Project Professional for Office365

KOMAKO Akademia - szkolenia z zarządzania projektami Project

ENOKO Project - rozszerzenie funkcjonalne

Odwiedź nas na: facebooktwittergoogle+

© KOMAKO 2018

Bezpłatna infolinia 800 109 509